OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Location
sl: Mesto

en: Position
sl: Položaj

en: About
sl: O modulu
