OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Cost
sv: Kostnad

en: Date
sv: Datum

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Audio
sv: Ljud

en: Event
sv: Händelse

en: Email
sv: E-post

en: Location
sv: Plats

en: Gallery
sv: Galleri

en: Phone
sv: Telefon

en: When
sv: När

en: About
sv: Om

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
sv: En utgåva av nyhetsbrev som skall skickas till prenumeranters e-postadresser.
