OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Date
ta: திகதி

en: Location
ta: இடம்
