OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Event
gl: Evento

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Location
gl: Localización

en: Gallery
gl: Galería

en: Phone
gl: Teléfono

en: Position
gl: Posición

en: About
gl: Información

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
gl: Unha publicación de boletín que se envíará ás direccións de correo electrónico subscritas
