OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta4) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Cost
it: Costo

en: Date
it: Data

en: Image
it: Immagine

en: Event
it: Evento

en: Email
it: E-mail

en: Location
it: Posizione

en: Phone
it: Telefono

en: Position
it: Posizione

en: About
it: Informazioni

en: Newsletter category
it: Categoria della newsletter

en: Simplenews newsletter
it: Newsletter Simplenews
