OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Location
kk: Орналасуы
