OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Location
km: ទីតាំង

en: About
km: អំពី
