OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta4) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
