OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Date
ur: تاریخ

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Audio
ur: آڈیو

en: Email
ur: ای میل
