OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta5) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Cost
ja: 原価

en: Date
ja: 日付

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Audio
ja: オーディオ

en: Event
ja: イベント

en: Email
ja: メール

en: Location
ja: 場所

en: Phone
ja: 電話番号

en: Position
ja: ポジション

en: Video
ja: ビデオ

en: About
ja: アバウト

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
ja: 配信登録されたメールアドレスに送信されるニュースレター発行物です。

en: Thumb
ja: サムネール

en: Newsletter category
ja: ニュースレターのカテゴリー
