OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Location
jv: Lokasi

en: About
jv: Ngenani
