OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta5) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Position
ka: პოციზია
