OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta5) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Cost
lt: Savikaina

en: Date
lt: Data

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Event
lt: Įvykis

en: Email
lt: El. paštas

en: Location
lt: Vieta

en: Phone
lt: Telefonas

en: Position
lt: Pozicija

en: About
lt: Apie

en: Simplenews newsletter
lt: "Simplenews" naujienlaiškis
