OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Link
sq: Lidhje

en: Location
sq: Vendodhja

en: About
sq: Informacione
