OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta5) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Location
ug: ئورنى

en: About
ug: ھەققىدە
