OpenChurch Apps (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Image
az: Şəkil

en: Location
az: Məkan

en: Position
az: Vəzifə

en: About
az: Haqqında
