OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Location
eo: Loko

en: Position
eo: Loko
