OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta5) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Link
gu: કડી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Location
gu: સ્થાન

en: About
gu: વિશે
