OpenChurch Apps (7.x-2.1-beta4) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Cost
hi: लागत

en: Date
hi: तारीख

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Audio
hi: आवाज

en: Email
hi: ईमेल

en: Location
hi: स्थान

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Position
hi: स्थान

en: Video
hi: वीडियो

en: About
hi: के बारे में
