OpenChurch Apps (7.x-2.1-alpha2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Date
lv: Datums

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Event
lv: Notikums

en: Email
lv: E-pasts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Gallery
lv: Galerija

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Position
lv: Pozīcija

en: About
lv: Par

en: Newsletter category
lv: Jaunumu izlaiduma kategorija
