OpenChurch Theme (7.x-1.0-alpha10) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
