OpenChurch Theme (7.x-1.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
