OpenChurch Theme (7.x-1.0-beta7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Main menu
af: Hoofkieslys
