OpenChurch Theme (7.x-1.0-beta7) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
