OpenChurch Theme (7.x-1.0-beta9) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Header top
dz: མགོ་ཡིག་གི་མགོ་
