OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Menu item
he: קישור בתפריט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Link color
he: צבע קישור

en: Featured
he: מובלט

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Header top
he: ראש הכותרת העליונה

en: Header bottom
he: תחתית הכותרת

en: Slate
he: צפחה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Footer first column
he: טור ראשון של כותרת תחתונה

en: Footer second column
he: טור שני של כותרת תחתונה

en: Footer third column
he: טור שלישי של כותרת תחתונה

en: Footer fourth column
he: טור רביעי של כותרת תחתונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Triptych first
he: טריפטיכון ראשון

en: Triptych middle
he: טריפטיכון אמצעי

en: Triptych last
he: טריפטיכון אחרון

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Sidebar background
he: רקע איזור צידי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Plum
he: שזיף

en: Title and slogan
he: כותרת וסלוגן

en: Firehouse
he: תחנת כיבוי אש

en: Ice
he: קרח
