OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu item
sl: Menijski element

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Header top
sl: Glava na vrhu
