OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Header bottom
bo: འགོ་བརྗོད་འོག་མ

en: Slate
bo: རྡོ་ལེབ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Footer first column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་དང་པོ

en: Footer second column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་གཉིས་པ

en: Footer third column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་གསུམ་པ

en: Footer fourth column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་བཞི་པ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ

en: Triptych first
bo: གསུམ་སྦྲེལ་དང་པོ

en: Triptych middle
bo: གསུམ་སྦྲེལ་བར་མ

en: Triptych last
bo: གསུམ་སྦྲེལ་རྗེས་མ

en: Main background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གཙོ་བོ

en: Sidebar background
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Footer background
bo: ཤོག་མཇུག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Plum
bo: ཤིང་འབྲས་མེན་མདོག

en: Title and slogan
bo: ཁ་བྱང་དང་འབོད་ཚིག

en: Firehouse
bo: མེ་མདངས

en: Ice
bo: ཆབ་རོམ
