OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu item
cy: Eitem dewislen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Header top
cy: Pennawd ar y brig

en: Header bottom
cy: Pennawd ar y gwaelod

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
