OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Slate
de: Schyfer

en: Main background
de: Houpt-Hintergrund

en: Sidebar background
de: Randspalte-Hintergrund

en: Footer background
de: Fuesszyle-Hintergrund

en: Plum
de: Pfluume

en: Title and slogan
de: Titel und Motto

en: Firehouse
de: Füürwehr

en: Ice
de: Ysch
