OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Link color
fa: رنگ واصلی

en: Slate
fa: تخته سنگ

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Secondary menu
fa: قائمی ثانویه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم

en: Main background
fa: رنگ زمینه‌ی اصلی

en: Sidebar background
fa: رنگ زمینه ی نوار کناری

en: Footer background
fa: رنگ زمینه‎ی قسمت پایینی

en: Title and slogan
fa: عنوان و شعار سایت

en: Firehouse
fa: ایستگاه آتش‌نشانی

en: Ice
fa: یخ
