OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Menu item
ru: Пункт меню

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Blue Lagoon
ru: Голубая лагуна

en: Featured
ru: Популярное

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Header top
ru: Заголовок вверху

en: Header bottom
ru: Заголовок внизу

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Footer first column
ru: Подвал первая колонка

en: Footer second column
ru: Подвал вторая колонка

en: Footer third column
ru: Подвал третья колонка

en: Footer fourth column
ru: Подвал четвертая колонка

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Triptych first
ru: Первый триптих

en: Triptych middle
ru: Триптих в середине

en: Triptych last
ru: Последний триптих

en: Main background
ru: Основной фон

en: Sidebar background
ru: Фон боковой колонки

en: Footer background
ru: Фон подвала

en: Title and slogan
ru: Заголовок и девиз

en: Ice
ru: Лёд
