OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Menu item
th: เมนูย่อย

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Header top
th: ด้านบนของส่วนหัว

en: Header bottom
th: ด้านล่างของส่วนหัว

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
