OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Plum
ug: ئالۇچا
