OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Menu item
ast: Elementu del menú

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Text color
ast: Color del testu

en: Link color
ast: Color del enllaz
