OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Menu item
hu: Menüpont

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Header top
hu: Fejléc felső része

en: Header bottom
hu: Fejléc alsó része

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Footer first column
hu: Lábléc első oszlopa

en: Footer second column
hu: Lábléc második oszlopa

en: Footer third column
hu: Lábléc harmadik oszlopa

en: Footer fourth column
hu: Lábléc negyedik oszlopa

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Triptych first
hu: Első harmad

en: Triptych middle
hu: Középső harmad

en: Triptych last
hu: Utolsó harmad

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Sidebar background
hu: Oldalsáv háttere

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Plum
hu: Szilva

en: Title and slogan
hu: Cím és jelmondat

en: Firehouse
hu: Tűzoltóság

en: Ice
hu: Jég
