OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Menu item
kk: Мәзір элементі

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Header bottom
kk: Үстіңгі деректеме аяғы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы
