OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu item
ro: Articol de meniu

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Text color
ro: Culoare text

en: Link color
ro: Culoare link

en: Featured
ro: Recomandat

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Header top
ro: Cap sus

en: Header bottom
ro: Cap jos

en: Slate
ro: Ardezie

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Main background
ro: Fundal principal

en: Sidebar background
ro: Imagine de fundal laterală

en: Footer background
ro: Culoare de fundal a subsolului paginii

en: Plum
ro: Prună

en: Title and slogan
ro: Titlu și slogan

en: Ice
ro: Gheață
