OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu item
sq: Zëri i menusë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Header top
sq: Kreu sipër

en: Header bottom
sq: Kreu poshtë
