OpenChurch Theme (7.x-2.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Help
ta: உதவி

en: Menu item
ta: பட்டி உருப்படி

en: Text color
ta: உரை நிறம்

en: Link color
ta: இணைப்பு நிறம்

en: Header top
ta: மேல் தலையொட்டு

en: Header bottom
ta: கீழ் தலையொட்டு
