OpenChurch Theme (7.x-2.1-beta3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Menu item
bg: Елемент от меню

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Header bottom
bg: Долна част на заглавната част

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
