OpenChurch Theme (7.x-2.1-beta3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Ice
gu: બરફ
