OpenCivic (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (56 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: شرح

en: Article
fa: مقاله

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: License
fa: لایسنس

en: Developers
fa: توسعه دهنده ها

en: Project
fa: پروژه

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Icon
fa: شمایل

en: Event
fa: رویداد

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Logo
fa: آرم

en: Url
fa: نشانی

en: Host
fa: میزبان

en: Header
fa: سربرگ

en: Location
fa: مکان

en: Fields
fa: فیلدها

en: Details
fa: جزئیات

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: Members
fa: اعضا

en: Blog
fa: وبلاگ

en: File attachments
fa: فایل‌های پیوست

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: Video
fa: ویدیو

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fa[0]: 1 مورد با موفقیت پردازش شد:
fa[1]: @count مورد با موفقیت پردازش شدند.

en: Organization
fa: سازمان

en: Account
fa: حساب

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: About
fa: درباره

en: Organizations
fa: سازمان‌ها

en: Creator
fa: سازنده

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Abbreviation
fa: تلخیص

en: An error occurred and processing did not complete.
fa: خطایی رخ داده و پردازش کامل نشد.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fa: منوی <em>اصلی</em> در بسیاری از سایت‌ها برای نمایش بخش‌های اصلی سایت و اغلب در نوار پیمایش فوقانی سایت کاربرد دارد.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Upload an image to go with this article.
fa: بارگذاری یک تصویر برای قرارگیری در این مقاله

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم
