OpenCivic (7.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (68 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: yes
bo: ཡིན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: no
bo: མིན

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Source
bo: ཁུངས

en: Your search yielded no results
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ལ་མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་ཐོན་མ་ཐུབ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bo[0]: གཤམ་གྱི་རྣམ་གྲངས་@count་སྒྲིག་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Abbreviation
bo: བསྡུས་ཚིག

en: Search Terms
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་ཐ་སྙད

en: An error occurred and processing did not complete.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་བཟོ་ལེགས་གྲུབ་ཐུབ་མེད།

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: Upload an image to go with this article.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདི་ལ་པར་རིས་ཤིག་ཡར་འཇུག་བྱེད་པ།
