OpenCivic (7.x-1.0-alpha4) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: User Login
br: Kevreañ an implijer

en: Username
br: Anv implijer

en: yes
br: ya

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Processing
br: O tretañ

en: About
br: Diwar-benn
