OpenCivic (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (77 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: User Login
lt: Vartotojo prisijungimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Description
lt: Aprašymas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Comments
lt: Komentarai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: License
lt: Licenzija

en: Project
lt: Projektas

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Views
lt: Vaizdai

en: Event
lt: Įvykis

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: no
lt: ne

en: Done
lt: Atlikta

en: Logo
lt: Logotipas

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Host
lt: Serveris

en: Header
lt: Antraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Members
lt: Nariai

en: Method
lt: Būdas

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Filters
lt: Filtrai

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Key
lt: Raktas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: test
lt: testas

en: Services
lt: Paslaugos

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Account
lt: Paskyra

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Rating
lt: Reitingas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.
