OpenCivic (7.x-1.0-alpha4) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି

en: Account
or: ଖାତା
