OpenCivic (7.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Article
sr: Чланак

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: User
sr: Корисник

en: no
sr: не

en: Logo
sr: Лого

en: State
sr: Статус

en: Processing
sr: Обрада

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Footer First
sr: Прво заглавље
