OpenCivic (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Url
eo: URL

en: Host
eo: Gastiganto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Location
eo: Loko

en: Fields
eo: Kampoj

en: Details
eo: Detaloj

en: Blog
eo: Blogo

en: File attachments
eo: Dosieraj alkroĉaĵoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Processing
eo: Traktante

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
eo[0]: 1 ero sukcese proceziĝis:
eo[1]: @count eroj sukcese proceziĝis:

en: Account
eo: Konto

en: Rating
eo: Pritaksado

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Abbreviation
eo: Mallongigo

en: An error occurred and processing did not complete.
eo: Eraro okazis kaj procezado ne finiĝis.

en: Prepare Site
eo: Preparu retejon
