OpenCivic (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: User Login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Image
mn: Зураг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд

en: no
mn: үгүй

en: Logo
mn: Лого

en: Url
mn: Хаяг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Blog
mn: Блог

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: Main menu
mn: Гол цэс
